KONST / Litografier / Färglitografi 9098422
nr 909 8422
Thelma Aulio Paananen
(f. 1931), Finland
Färglitografi, Thelma Aulio Paananen (f. 1931), 150/260, signerad, motivet: 72x52
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 september 2014
kl 20:50:22
1/9 19:14:11
Thelma Aulio Paananen
Läs mer om Thelma Aulio Paananen